• Yorum Özeti

  5
  4
  3
  2
  1
  4,8
  4 yorum
  Katılma Tarihi: 08 Şubat 2019
  Sinan caddesi Yetkin Sok. 1/a Dikmen ANKARA/ÇANKAYA

   Ankara evden eve nakliyat hizmeti için profesyonel ev taşıma hizmeti veren firma; Ankara Çankaya Protaş Nakliyat. Şehir içi ve şehirlerarası sigortalı ve garantili taşıma için bizimle iletişime geçin. Tüm taşıma hizmetlerimiz için bizden fiyat teklifi almadan taşınmayın. Başta Ankara Çankaya olmak üzere Ankara ve Türkiye geneli ev taşımacılığı bizim işimiz.

Dürüst Firma

17 Temmuz 2019

Kenan Okan

Ankara Çankaya'da evimi taşıttım, özellikle dürüst tavırları çok iyiydi.

Sorun Yaşanmadı

13 Haziran 2019

İsmail Kenan

Önerilir

15 Mayıs 2019

nermin yılar

Sizler gibi; nakliyetahtasi.com olsun Protaş nakliyat olsun böyle işine sahip çıkan ve layıkıyla yapan firmalar olarak teşekkür ederim. Daha öncede çok taşındım ama bu en iyisi idi. Sorunla karşılaştığınızda hemen firmaya dönüyorsunuz ve çözüm üretiyorlar. Hatta şöyle bir şey de oldu ev taşındıktan sonra dolabımda sorun çıktı daha sonra gelip çözdüler. Herkes işini severek ve layıkıyla yapsa insanlar huzurlu ve mutlu olur. Protaş nakliyatı ve nakliye tahtası sitesini herkese öneriyorum. Ben arkadaşlarımdan duydum. Ben de arkadaşlarıma ve herkese öneriyorum. Hepinize teşekkür ederim.

Taşıma

14 Mart 2019

Suzan

Öncelikle Protaş nakliye firmasına böyle güzel bir hizmet verdikleri için çok teşekkür ediyorum. Gelen ekipten çok memnun kaldım, hepsi işini bilen ve işini severek yapan insanlardı. Dedikleri saatte geldiler, eşyalarımızı istediğimiz gibi paketlediler ve özenle araca taşıma işlemi yapıldı. Taşıma esnasında esma hanımın bizi araması ve taşıma ile ilgili bir problem olup olmadığını sorması bizi ayrıca çok memnun etti. Bu bizim için çok önemliydi ayrıca Erzincan'da da tekrar arayıp teyit etmesi gerçekten güvenilir ve kurumsal bir firma olduğunu bize hissettirdi. Onun için firma yetkilisine ve çalışanlarına çok çok teşekkür ederim. - Not: Firmanın vermiş olduğu hizmete karşılık diğer firmalara nazaran fiyatları da uygun. Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.


Yorum yapabilmek için bu firmadan teklif alın ve bu firmayı seçin. Teklif almak için tıklayınız.

 

loading...
İşleminiz sürüyor
lütfen bekleyin.