Sözleşme
 1. Bu sitedeki sayfaları ziyaret ederek site kullanım koşullarının tamamını okuduğunuzu, içeriğini tamamen anladığınızı; bu sayfada belirtilen tüm hususları kayıtsız ve şartsız olarak kabul ettiğinizi ve onayladığınızı kabul ederek, belirtilen bu hususlar ile ilgili olarak herhangi bir itiraz ve defi ileri sürmeyeceğinizi açıkça beyan ve taahhüt etmiş oluyorsunuz.
 2. Siteye giriş yapmak suretiyle meydana gelebilecek doğrudan yada dolaylı hiçbir zarardan sitenin sorumluluğu bulunmamaktadır.
 3. Siteye gönderebileceğeniz yorum, bilgi, öneri gibi her türlü yazışmanın site tarafından kullanılma, iletme, yayımlama ve bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü haklar siteye aittir. İlgili gönderimlerin mevcut yasalara aykırılık teşkil etmesi durumunda her türlü yasal sorumluluk gönderimi yapan kişiye aittir.
 4. Site aracılığı ile ulaştığınız bütün linkler ve web sayfaları sebebiyle her türlü sorumluluk size aittir.
 5. Girdiğiniz her türlü yanlış bilgide sadece siz sorumlusunuz.
 6. Taşınmak üzere anlaştığınız evden eve nakliyat firması ile çıkabilcek herhengi bir sorundan bu site sorumlu değildir.
 7. Eşyalarınızın; çalınması, yıpranması,kırılması, çizilmesi,imha edilmesi vb. hiç bir sorumluluk bu siteye ait değildir.
 8. Nakliye tahtası aracılığı ile taşındığınız firma ile yaşayabileceğiniz herhangi bir sorundan nakliye tahtası sorumlu değildir. Tüm sorumluluk eşyasını taşıtan ve eşyayayı taşıyan evden eve nakliyat firmasındadır.
 9. Eşyalarınızla ilgili yanlış eşya listesin, veya sitede belirtilen şartlara uygun olmayan şart bildiriminden çıkabilecek sorunlardan siz sorumlu sayılacaksınız. Bu durumdan nakliye tahtası ve anlaştığınız evden eve nakliyat firması sorumlu olmayacaktır
 10. Bu sitede oluşturduğunuz eşya listesi sadece taşınacak eşya miktarını belirtmek, buna göre evden eve nakliyat fiyatını hesaplatmak için kullanılacaktır. Eşyaların kaybolması veya çalınması durumunda resmi bir belge oluşturmamaktadır. Bunun için anlaştığınız evden eve nakliyat firması ile ekstradan bir nakliyat sözleşmesi yapmanızı öneririz.
 11. Evinizi taşıtmak üzere bu siteden anlaştığınız firma ile bu sitedeki şartların uygulanması ve nakliyat firmasının buna uyması için oluşturduğunuz; eşya listesi ve diğer bilgilerinizi, sitede de belirttiğimiz gibi evden eve nakliyat firmasına göndermeniz gerekmektedir.
 12. Kullanıcılar, nakliyetahtasi.com'un herhangi bir içerik veya iletişim sistemini kullanırken üçüncü şahısların yasal haklarını hiçbir şekilde ihlal etmemekle yükümlüdür. nakliyetahtasi.com bu gibi ihlallerle ilgili olarak hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemektedir ve bu ihlallerden doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran Kullanıcıya aittir.
 13. Sitenin işlemez hale gelmesini, ciddi ölçüde yavaşlamasını veya yazılım ve donanım sistemlerinin zarar görmesini amaçlayan her türlü davranış ve işlem yasaktır. Otomatik programlar kullanılarak çok sayıda sorgu veya üyelik kaydı yapılması veya otomatik yöntemlerle siteye çok sayıda talep veya bilgi gönderilmesi de bu yasağa dahildir. nakliyetahtasi.com, bu gibi faaliyetlerde bulunduğunu tespit ettiği Kullanıcıların siteye erişimini engelleme ve yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.
 14. Bu sayfada yer alan kullanım şartlarıyla ilgili olarak ortaya çıkabilecek tüm ihtilaflar, münhasıran Türk hukukuna ve İstanbul mahkemeleri ve icra dairelerinin yargı yetkisine tabidir.
 15. KULLANICI başlattığı taşıma işleminde karşısına gelen tekliflerden birini onaylamış olması, nakliye tutarı olan taşıma ücretini aynen kabul ettiği anlamına gelmektedir. Onaylanan ihale ücreti konusunda ihtlaf oluşması halinde nakliyetahtasi.com'ın kayıtları esastır.
 16. Nakliye Tahtası kendisi bizzat yük ve eşya taşıma işi yapmamaktadır. Nakliye Tahtası, SİTE üzerinden aldığı taşıma işlerini Türkiye’nin değişik illerinde yerleşik Nakliye Firmalarına alt yüklenici olarak delege etmektedir. Nakliye Tahtası’nın verdiği hizmet KULLANICI ile nakliye firmasını nitelikleri belirlenmiş bir yükün, üzerinde anlaşılmış bir fiyatla taşınmasına aracılık etmekten ibarettir. Bir nakliye firmasının Nakliye Tahtası’ndan iş alabilmesi için aranılan Hizmet Seviyesi koşullarını taşıması ve Nakliye Tahtası ile sözleşme imzalamış olmsı şarttır. Nakliye Tahtası müşterilerine kaliteli hizmet sunabilmek amacıyla, hizmeti yerine getirecek nakliye firmalarını özenle seçmektedir.

  Nakliye Tahtası eşyanın sökülmesi taşımnası, yerleştirilmesi aşamasında oluşabilecek hasarlardan sorumlu değildir. Eşyanın taşınması aşamalarında oluşabilecek hasarlardan taşımayı yapan nakliye firması ve taşımayı yaptıran müşteri sorumlu olacaktır. İsterlerse ek bir sözleşme yapabilirler.

 17. İşbu sözleşme, tarafların üzerinde anlaşmaları ile KULLANICI’nın "Kullanım sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum"u tıklayarak Nakliye Tahtası'na eşyaya göre fiyat hesaplatma başvurusu yapması üzerine geçerli olmak üzere süresiz olarak yürürlüğe girmiştir