• Tüm Evden Eve Nakliyat Paylaşımları
  18 Temmuz 2019
  (0)
  Okan İş Hanı No: 25 ANKARA/BALA

  Bugün yarın yükler Iğdır Antalya 2art1 


 • Firmamızın yapmış olduğu son evden eve nakliyat işi örneği
  4+1 ev eşyası
  Paketleme BilgileriMüşteri
  NeredenBala/merkez
  5 kat Bina merdiveni
  NereyeAnkara/yenimahalle5.kat Bina merdiveni

 • KOÇTAŞ EVDEN EVE ASANSÖRLÜ NAKLİYAT
  14 Haziran 2019
  5,0
  (6)
  Yeşilevler mah 06190 985 sk no 12 ANKARA/YENİMAHALLE
  Firmamızın yapmış olduğu son evden eve nakliyat işi örneği
  2+1
  Paketleme BilgileriMüşteri
  NeredenBala
  1 Merdiven
  NereyeAnkara 3 Modüler Asansör

 • KOÇTAŞ EVDEN EVE ASANSÖRLÜ NAKLİYAT
  10 Haziran 2019
  5,0
  (6)
  Yeşilevler mah 06190 985 sk no 12 ANKARA/BALA

  Bala evden eve nakliyat olarak merkezimiz Ankara olup tüm Türkiye geneli taşımacılık hizmeti gerçekleştirmekteyiz. Bala şehir içi nakliye hizmetlerinde aranan   firma özelliği sadece  fiyat endeksli olmamalıdır. Yapılan işi kalitesi taşımaya gelen  elemanların tecrübesi bunlar taşımanın kaderini belirleyecek unsurlardır. Bala nakliyat olarak inandığımız bir şe vardır ‘işini iyi yapan her zaman kazanır’ bu neden le 2000 yılından buyana  Ankara’da şehir içi taşımacılık hizmetlerinizi olabilecek en az hasarla taşımayı gerçekleştirmeye çalışıyoruz.  

  Bala evden eve nakliyat olarak  şehir içi ve şehirler arası taşımacılık  yapılacak tüm taşımalarda eşyalar taşınmadan önce  firmamız tarafından  ücretsiz expertiz  hizmeti sunmaktayız. Eşyaları kontrol etmeye gelen elemanımız sizinle beraber eşyaları kontrol ettikten sonra sizler için detaylı bir rapor çıkarttıktan sonra sizler raporu sunar  bu raporda eşyaları korumak için gerekli ambalaj malzemesi  eşyaların sığacağı büyüklükte araç ve en  önemlisi olan yeterli sayıda elemanların olması bu raporlar müşteriye sunulduktan sonra müşterimiz  tarafından onay alındıktan sonra taşıma için bir gün belirlenir ve o gün beklenir. Bala asansörlü taşımacılık ve  bala nakliyat firmaları

  Taşınma günü gelince belirtilen taşıma saatte tam ekip ekipmanlarıyla elemanlar kapınıza gelir, ardından profesyonel taşıma ekibimiz eşyalarınızın paketleme işlemini gerçekleştirir paketleme yapıldıktan sonra de monte edilecek eşyalar sökülür bunlarda paketlendikten sonra taşıma işlemi başlar uzman ekibimizle en ufak zarar olmadan eşyalar araca yüklenir. Yükleme bittikten sonra diğer eve doğru yola çıkılır araç yeni eve yanaştığında ekibimiz büyük bir hızla yeni evinizi döşemeye başlar döşeme işlemi sizin kontrolünüzde yapılır siz nasıl isterseniz elemanlarımız o doğrultuda yerleştirir, bu arada da marangozumuz  mobilyaların  montajını büyük bir itinayla  gerçekleştirir.

   Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için asıl hedef haline gelmiştir  bu nedenle bizi tercih ettiğiniz için sizlere ferah ve rahat bir taşıma olanağı sunuyoruz. Bizimler hemen iletişime geçemek içi hemen arayın. 0312 335 33 44 www.arenanakliyat.com.tr.


 • KOÇTAŞ EVDEN EVE ASANSÖRLÜ NAKLİYAT
  26 Mayıs 2019
  5,0
  (6)
  Yeşilevler mah 06190 985 sk no 12 ANKARA/YENİMAHALLE
  Firmamızın yapmış olduğu son evden eve nakliyat işi örneği
  2+1
  Paketleme Bilgilerimüşteri
  Neredenbala
  1 bina merdiveni
  Nereyeyenimahalle1 bina merdiveni

Devamı devamı
FİRMANI TANIT
Firmanızı ekleyebilmek için firma girişi yapmanız gerekmektedir. Firma girişi yapmak için tıklayınız.
İş örneği paylaşabilmek için firma girişi yapmanız gerekmektedir. Firma girişi yapmak için tıklayınız.

BALA İçin Bekleyen Talepler

 • Bu ile ait bekleyen teklif yoktur.

 

loading...
İşleminiz sürüyor
lütfen bekleyin.