• Yorum Özeti

  5
  4
  3
  2
  1
  5,0
  6 yorum
  Katılma Tarihi: 15 Mayıs 2019
  Yeşilevler mah 06190 985 sk no 12 ANKARA/YENİMAHALLE

   

   Koçtaş Evden Eve Nakliyat

  Yeni eve alma, ev değişikliği yapma, farklı bir şehirde yaşama gibi durumlara bağlı olarak eşyaların bir noktadan alınıp diğer noktaya taşınması amacıyla evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz. Günümüzde profesyonel bir şekilde yürütülen evden eve nakliyat çalışmasında eşyaların toparlanması, paketlenmesi, eşyaların araca yerleştirilmesi ve gideceği noktaya götürülerek taşınması ve montaj işlemlerinin yapılması şeklinde bir yol izliyoruz.

  Evden eve nakliyat hizmeti sunarken istenen en uygun fiyatları sunarak müşterilerimizi memnun etmeye çalışıyoruz. Paketleme, depolama gibi farklı hizmetlerin eklenmesi ile fiyatlandırmalarda değişimler olduğu gibi en kaliteli hizmet ile buluşmanızı sağlıyoruz. Evden eve nakliyat hizmetini şehir içi ve şehirlerarası olmak üzere iki farklı şekilde sunuyoruz. Şehir içi nakliyatta, eşyaları mahalleden mahalleye taşıdığımız gibi ilçeler arası da taşıma yapıyoruz. Şehirlerarası nakliyatta ise farklı şehirlere eşyalarınızı götürüyoruz. Şehirlerarası nakliyatta mesafelere bağlı olarak nakliyat süresinde değişimler olabiliyor.

  Evden eve nakliyat alanında hizmet veren firmamız evden eve nakliyata ek olarak ofis taşımacılığı gibi hizmetlerde sunmaktadır. Eşyaların miktarına uygun olarak araç temini ve personel ayarlaması yaparak eşyalarınızı güvenle taşıyoruz.

  Koçtaş Asansörlü Nakliyat

  Yüksek katlı yapılara eşyaların taşınması sırasında merdivenlerin dar olması, binaların içerisinde yük taşımaya uygun asansörün bulunmaması gibi nedenlere bağlı olarak asansörlü nakliyat zorunlu bir hal aldı.Firmamız ise binaların çevresinde uygun alan bulunması halinde seyyar halde olan asansörlerin konumlandırılması ile birlikte asansörlü nakliyat hizmeti vermektedir. Taşıma işleminin yapılacağı katın balkonunun müsait olması halinde asansörler kullanılabilmektedir.

  Eşyaların sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlayan asansör sistemleri ağır eşyaları dahi taşıyabilme imkanı sunmasından dolayı firmamız tarafından tercih edilmektedir. Özellikle binaların içerisinde gürültüye neden olacak taşınma durumunun ortadan kaldırılmasında etkili olan asansörlü nakliyat ile bina sakinleriniz rahatsız olmazlar. Ayrıca merdivenlerin dar olması ve basamakların çok olması da eşyaları taşıyan kişilerin zorlanmasına neden olmaktadır. Asansör kullanılması halinde ise eşyalar dışarıdan çıkarıldığından dolayı merdivenlerde zaman harcanmasının önüne geçilmektedir. Firmamız ise asansörleri ile zamandan tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

  İnsan gücünden de tasarruf etmeyi sağlayan asansörlü nakliyatta daha az kişi ile daha çok iş görülmektedir. Fazla olan eşyalarınızın taşınmasında zamandan ve kişiden tasarruf etmek isterseniz asansör sistemlerimizi tercih edebilirsiniz.

  Koçtaş Şehirlerarası Nakliyat

  Şehir içi olduğu gibi şehirlerarası olarak da sunulan nakliyat hizmeti bir şehirden başka bir şehre eşyaların taşınması işleminden oluşmaktadır. Genellikle aynı gün içerisinde eşyaların taşınmasını sağlayan firmamız mesafelerin uzak olması halinde daha uzun sürede eşyalarınızı taşımaktadır. Şehirlerarası nakliyatta mesafelerin bulunması nedeniyle eşyaların yerleştirilmesinde dikkatli olunması gerekir. Firmamız kırılacak olan eşyaların düzenli bir şekilde yerleştirdiği gibi taşımadan önce paketleme işleminden de geçirmektedir. Dışarıdan gelebilecek her türlü yağmur, çamur, çarpma gibi durumlara karşı dayanıklı hale gelen eşyalar profesyonel personellerimiz tarafından özenle araca taşınmaktadır.

  Şehirlerarası nakliyat hizmetinde yolculuk sırasında oluşabilecek her türlü afet, hırsızlık ve kaza gibi duruma karşı sigortalı nakliyat hizmeti de firmamız tarafından sunulmaktadır. Eşyalarınızı güvence altına almak istediğinizde ise firmamızın sunduğu bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Şehirlerarası nakliyat sırasında sorunsuz ilerleyebilmek adına yolculukta eşyaların güvenliği için firmamız tarafından eşya miktarına uygun araçlarda temin edilmektedir. Şehirlerarası nakliyatta dikkat edilmesi gereken bütün kurallara özen gösteren adresimizde nakliyat aracını ustalıkla kullanacak personeller hizmet vermektedir. Ayrıca eşyalar varış noktasında da dikkatli bir şekilde taşınmaktadır.

  Koçtaş Parça Eşya Taşıma

  Günümüzde birkaç parçadan oluşan eşyaların taşınabilmesi için kargo firmaları ile anlaşmak gerekmektedir. Ancak kargo firmaları ağır olan eşyalar için fazla ücretler talep edebilmekte ya da taşımamaktadır. Lojistik firmaları tarafından taşınabilen parça eşyaların çok ağır olmaması halinde ise lojistik firmaları eşyaların taşınmasını kabul etmeyebilmektedir. Bu durumda ise çoğu kişi mağdur olmakta ve eşyaların taşınabilmesi için farklı çareler aramaktadır.

  Firmamız ise parça eşya taşımacılığı ile birkaç parçadan oluşan eşyalarınızı hem şehir içerisinde hem de şehirlerarası taşınabilmesine yardım etmektedir. Parça eşya taşımacılığında eşya miktarı önemli olmayıp eşyaların her biri personellerimiz tarafından paketlenmektedir. Paketlemesi yapılan eşyaların şehirlerarası taşınması sırasında numaralandırma hizmeti ile karışması önlenmektedir. Farklı kişilere ait olan parça eşyalar, nakliyat araçlarımız ile istenilen noktalara sorunsuz bir şekilde taşımaktadır. Genellikle bir parçadan oluşan beyaz eşya, müzik aleti gibi parça eşyaların taşınmasını sağlayan firmamız bu çalışma için oldukça uygun fiyatlar talep etmektedir. Sizde parça eşyalarınızın taşınmasında güvenilir bir adres ile anlaşmak istediğinizde firmamızı telefon numaralarımızdan arayabilirsiniz.

düşünmeden taşıtın hem uygun fiyat hemde kaliteli taşıyorlar

27 Mayıs 2019

murat karataş

Arena nakliyat olarak tüm arkadaşlara bu özverili ve saygılı davranışlarından dolayı çok teşekkür ederim. Babamın evini taşıtmak için irtibata geçmiştim.Arkadaşlar hem en uygun teklifi verdi hemde her attığım mesaja anında cevap verdiler. Çok titiz ve çok saygılılar. Hem ben hem babam çok memnun kaldık. Eşyalarınız aklınızda kesinlikle kalmasın. Tümünü özenli bir şekilde paketliyorlar. Kendi evimide taşıtcağımı kendisine söyledim. Gönül rahatlığıyla işinizi yaptırabilirsiniz.

Simav Ankara Arası , Eşyalarım Sorunsuz Taşındı

27 Mayıs 2019

irfan aydın

Çok kaliteli şekilde çok uygun fiyata nakliye işimi yaptılar Hızlı ve özenliydi. Daha önceki nakliyelerimden çok daha iyisiydi. Tüm ilgililere teşekkür ederim.

ÇEYİZ EŞYALARIM VAKTİNDE GELDİ

16 Mayıs 2019

OSMAN AYGÜN

Aksaraydan ankara ceyiz esyalarımız tasıdılar en ufak sorun yasamadan aynı gun tasıdılar gonul rahatlıgıyla tavsiye ediyorum

GÜZEL İŞ ÇIKARDILAR

16 Mayıs 2019

MEHMET ALİ AKİF

Gayet başarılı tavsiye ederim

BİTLİS ANKARA ARASI TAŞIMA

16 Mayıs 2019

SEVGİ BAŞARAN

KOÇTAŞ nakliyat başta olmak üzere bitlisten ankaraya eşyamı taşıttım memnun kaldım doğan beye teşekkürlerimi sunarım çok memnun kaldım

TEMİZLİĞE ÖNEM VEREN BİR FİRMA

16 Mayıs 2019

rüzgar ertürk

koçtaş nakliyat cok titiz calisiyor, esyalar özel eşya sarıcı malzeme ile sarıldı ve sorunsuz şekilde asansörle indirildi. Kendilerine teşekkür ederi, ev taşıyacaklara tavsiye ederim.


Yorum yapabilmek için bu firmadan teklif alın ve bu firmayı seçin. Teklif almak için tıklayınız.

 

loading...
İşleminiz sürüyor
lütfen bekleyin.